Poezja polska

Paweł Konjo Konnak "Król festynów"
Wydanie I, 2008
Janusz Kotara "Podanie Światła Innej Ciemności"
Wydanie I, 2011
Arkadiusz Kremza "Ludzie wewnętrzni"
Wydanie I, 2009
Arkadiusz Kremza "Stacje"
Piłat i Jezus, Nietzsche i Kremza… Wszyscy zdają się być „zakładnikami” słów ecce homo, których sens i funkcja motywiczna głęboko zakorzeniona jest w tradycji biblijnej. Narodziny kolejnej tragedii mają swój rodowód w Ewangelii św. Jana. Kremza w Stacjach jawi się jednak jako ten, który obwieszcza: „oto nie-człowiek” (zaczęty w dziobie ptaka, skończony w jego pisku) i jednocześnie krzyczy: „Ukrzyżuj go, ukrzyżuj!” (nikt mi nie może zabronić).
Arkadiusz Kremza "Sterownia"
Jedyne, co mogę oddać, to stan pierwszego poruszenia; języka. Tego, który mówi i tego, który czyta. Komunia bez ckliwości. Komunikacja bez złudzeń. Kremza stanął na wysokości; porusza, wzrusza, napędza.
Arkadiusz Kremza "Wiersze z wody i żelaza"
Wydanie I, 2012
Joanna Lech "Trans"
JOANNA LECH (ur. 1984), poetka, autorka tomów „Zapaść” (Biblioteka Arterii, Łódź 2009) i „Nawroty” (WBPiCAK, Poznań 2010). Laureatka wielu ogólnopolskich konkursów poetyckich. W 2007 r. nagrodzona Grand Prix w VI konkursie im. R. M. Rilkego w Sopocie oraz nagrodą główną w XIII konkursie im. Jacka Bierezina w Łodzi. Wyróżniona w X edycji Konkursu Literackiego PTWK (2010) w kategorii „debiut roku”, nominowana do Wrocławskiej Nagrody Poetyckiej Silesius (2010) i Nagrody literackiej Nike 2011. Stypendystka Miasta Krakowa i Fundacji Grazella (2011).
Krzysztof Lisowski "Nicości, znikaj"
Wydanie I, 2011
Maciej Malicki "rymy / prozy"
Wydanie I, 2006
Maciej Melecki "Bermudzkie historie"
Wydanie I, 2005